Kontakt

Üldinfo

Rae Sotsiaalkeskus

Aaviku tee 1, Jüri, Rae vald, 75301 Harju maakond

Registrikood: 75026135

E-post: info@raesotsiaalkeskus.ee

 

Piret Kuusküll (õppepuhkusel kuni 27.02.2024, asendab Liivi Puumets)
direktor 
tel: +372 53 078 900 (E-R kl 8.30-16.30)
piret.kuuskyll@raesotsiaalkeskus.ee

Liivi Puumets 
teenuste juht
tel: +372 55 517 310 (E-R kl 8.30 – 16.30)
liivi.puumets@raesotsiaalkeskus.ee 

Sirle Sülla 
üksuse juht (laste tugiisikud)
tel: +372 55 532 422 (E-R kl 8.30 – 16.30) 
sirle.sylla@raesotsiaalkeskus.ee

Olga Luptova
kogukonna psühholoog
tel: +372 58 233 930 (E ja R kl 8.30-12.30, T kl 12.00-20.00, K ja N 8.30-16.30)
olga.luptova@raesotsiaalkeskus.ee

Ingrid Pakkas
kogukonna psühholoog
ingrid.pakkas@raesotsiaalkeskus.ee

Rutt Voldek 
tegevusjuhendaja, päevakeskuse perenaine
tel: +372 55 945 597 (E-R kl 8.30-16.30)
rutt.voldek@raesotsiaalkeskus.ee

Margit Mäesepp
tugiisik (lapsevanematele) 
tel: +372 58 161 388 (E-R kl 8.30 – 16.30) 
margit.maesepp@raesotsiaalkeskus.ee

Margit Umberg 
hoolekandetöötaja
tel: +372 55 583 460 (E-R kl 8.30-16.30)
margit.umberg@raesotsiaalkeskus.ee

Sirle Teuli 
hoolekandetöötaja
tel: +372 55  615 192 (E-R kl 8.30-16.30)
sirle.teuli@raesotsiaalkeskus.ee

Virve Sepp 
ringijuhendaja
tel: +372 58803504 
virve.sepp@raesotsiaalkeskus.ee

Agnes Kato 
ringijuhendaja
agnes.kato@raesotsiaalkeskus.ee

Tatjana Matvijuk 
isiklik abistaja
tatjana.matvijuk@raesotsiaalkeskus.ee

 

Ahto Pahk
andmekaitsespetsialist
andmekaitse@rae.ee

 

Koolituste info ja registreerimine

koolitus@raesotsiaalkeskus.ee 

 

Võta meiega ühendust